Trening metodą EMS

Twój rozwój jest naszą misją
Umów się na trening próbny.
Rozpocznij podróż po świecie fitness w jednym miejscu!

Wszystko co musisz wiedziec o treningu ems:

Trening trwający tylko 20 minut dający maksimum efektów. Impuls elektryczny, który przekazywany jest kablem połączonym z kamizelką i pasem daje informację trafiająca do mięśni, które reagują napięciem.

Mięsień nie rozróżnia czy bodziec płynie z ośrodkowego układu nerwowego czy z zewnątrz. Równoczesne napięcie agonistów z synergistami oraz antagonistami sprawia, że trening staje się krótszy oraz efektywniejszy.

Jako nieliczni w Polsce wykorzystujemy medyczny certyfikowany sprzęt Miha Bodytec ten sam, na którym ćwiczy Robert Lewandowski!

Trening EMS na maszynach Miha Bodytec

Trening dla każdego niezależnie od wieku

Nieważne jaki jest twój pesel. Czy jesteś osobą młodą czy w podeszłym wieku dla nas to nie problem. Ćwiczenia dopasujemy tak, aby dostosować je do twoich możliwości. Indywidualne podejście mamy w każdym aspekcie. Czas zadbać o formę!

Bezpieczny i efektywny trening całego ciała

Idealna opcja dla osób z dolegliwościami bólowymi czy po kontuzji, którym zależy na osiągnięciu celu. Chcesz wyglądać lepiej niż 90% populacji? Impuls elektryczny to silny bodziec, który sprawi, że trening będzie o wiele bardziej intensywny

Trening EMS 2
20 min treningu EMS
DAJE MAKSIMUM EFEKTÓW SKONDENSOWANYCH W PIGUŁCE
Idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu.

Ukształtuj swoje ciało. Zadbaj o zdrową i szczupła sylwetkę. Wzmocnij swój kręgosłup, aby zawsze być sprawnym fizycznie. Popraw swoją kondycję, wytrzymałość, siłę i szybkość.

Trwała utrata tkanki tłuszczowej

Przygotowanie fizyczne do innych sportów

Redukcja cellulitu

Redukcja bólu pleców

Jak wygląda Współpraca
Odkryj swój potencjał. Trening dopasowany do Twoich celów.

1.

Umów się na pierwszy bezpłatny trening

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe w celu dopasowania dogodnego dla Ciebie terminu treningu 

1.

2.

Konsultacja – cele i program treningowy

Pełen potencjał treningu tkwi przede wszystkim w potencjale trenera. To my po wcześniejszej konsultacji oraz specjalistycznych testach dobieramy ćwiczenia oraz ustalamy program treningowy szyty na miarę pod Twoje cele i oczekiwania.

2.

3.

20 minutowy trening próbny

Podczas treningu pokażemy ci nasze metody pracy, skupimy się na Twoich celach oraz będziemy się oczywiście dobrze bawić. Sam zdecydujesz czy chcesz zmienić swoje życie i rozpocząć podróż po świecie fitness z nami!

3.

4.

Osiągnij swoje cele

Już po 4 treningach zobaczysz pierwsze efekty treningu EMS.

4.

Kompleksowa opieka specjalistów

Opieka dietetyczna oraz kompleksowy monitoring efektów w którego skład wchodzą pomiary ciała, kontrola samopoczucia oraz raport po każdym przepracowanym okresie treningowym.

 

Dla nas nie jesteś tylko klientem, ale osobą, której chcemy pomóc osiągnąć założone cele.

Opieka specjalistów
Poznaj historiE naszych klientów
Umów się na trening próbny i osiągnij swoje cele.
Na wszystkie pytania odpowiedź brzmi TAK!

Tak! Twój trening zawsze prowadzimy w sposób zoptymalizowany konkretnie pod twój cel. Czas osiągnięcia oczekiwanych rezultatów jest zależny od ilości treningów w tygodniu, ale pierwsze efekty widać już po paru treningach.

Tak! Treningi odbywają się w studio, gdzie klient jest 1 na jeden z trenerem lub w przypadku treningu w parach jeden trener na dwie osoby. U nas nie musisz się wstydzić i martwić o to, ze ktoś będzie cię oceniać!
Tak! Trening EMS charakteryzuje się dużym wysiłkiem skondensowanym w małej ilości czasu. Teraz brak czasu nie będzie twoja wymówką. Przyjdź i sprawdź na własnej skórze!
Tak, Gdyż nie obciąża kręgosłupa. Wzmocni Twoje mięśnie głębokie co z pewnością wpłynie na komfort wykonywania codziennych czynności takich jak: dźwiganie, chodzenie, schylanie.
Tak, o wszelkich przeciwskazaniach poinformujemy Cię na pierwszej konsultacji. Nie martw się każdy przypadek konsultujemy z lekarzem-specjalistą i znajdujemy rozwiązanie,
Umów się na trening próbny i osiągnij swoje cele.