Trening personalny

Indywidualny trening pod okiem doświadczonego i certyfikowanego trenera.
Umów się na trening próbny.
Zacznij trenować mądrze i osiągnij więcej!

W 100% komfortowy i indywidualnie dobrany

Nie jest to trening na typowej siłowni. Trening odbywa się 1 na 1 bądź w parze z trenerem.

Skupienie na podstawowych wzorcach ruchowych, które będą miały przełożenie na sprawność ogólną w życiu codziennym, a efektem ubocznym takiego treningu będzie poprawa sylwetki.

Trening Personalny czy Boks?

Trening Siłowy

Wzmocni Twoje mięśnie i poprawi wygląd sylwetki. W zależności od Twojego celu i pomoże zrzucić zbędne kilogramy, czy też zbudować masę mięśniową.

Przygotowanie fizyczne

Przygotuje Cię kondycyjnie, wytrzymałościowo oraz siłowo do sportu który uprawiasz. Skupimy się na Twoich słabych ogniwach i brakach w mobilności. Poprawimy balans strukturalny co zrobi z Ciebie lepszego sportowca.

Powrót po kontuzji

Rehabilitacja po przebytym urazie jest bardzo ważna i pozwala o wiele szybciej wrócić do pełnej sprawności fizycznej. Mięsień, który nie jest używamy ulega zanikowi, dlatego należy zacząć działać jak najszybciej.

Jakie korzyści daje
Trening Personalny?

Pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Co więcej poprzez wzmocnienie mięśni i przywrócenie prawidłowych zakresów ruchów w stawach poprawi jakość twojego życia oraz zmniejszy lub całkowicie wyeliminuje dolegliwości bólowe

Jak wygląda Współpraca
Odkryj swój potencjał. Trening dopasowany do Twoich celów.

1.

Umów się na pierwszy trening

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe w celu dopasowania dogodnego dla Ciebie terminu treningu 

1.

2.

Konsultacja – cele i program treningowy

Pełen potencjał treningu tkwi przede wszystkim w potencjale trenera. To my po wcześniejszej konsultacji oraz specjalistycznych testach dobieramy ćwiczenia oraz ustalamy program treningowy szyty na miarę pod Twoje cele i oczekiwania.

2.

3.

60 minutowy trening próbny

Podczas treningu pokażemy ci nasze metody pracy, skupimy się na Twoich celach oraz będziemy się oczywiście dobrze bawić. Sam zdecydujesz czy chcesz zmienić swoje życie i rozpocząć podróż po świecie fitness z nami!

3.

4.

Osiągnij swoje cele

Już po 8 treningach zobaczysz pierwsze efekty treningu siłowego.

4.

Kompleksowa opieka specjalistów

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin faucibus efficitur dui, eget finibus erat sagittis vitae. Proin elementum id metus pulvinar fringilla. Duis ex orci, sollicitudin ut nisi id, hendrerit feugiat mauris.

Dla nas nie jesteś tylko klientem, ale osobą, której chcemy pomóc osiągnąć założone cele.

Opieka specjalistów
Poznaj historiE naszych klientów
Umów się na trening próbny i osiągnij swoje cele.
Na wszystkie pytania odpowiedź brzmi TAK!

Tak! Twój trening zawsze prowadzimy w sposób zoptymalizowany konkretnie pod twój cel. Czas osiągnięcia oczekiwanych rezultatów jest zależny od ilości treningów w tygodniu, ale pierwsze efekty widać już po paru treningach.

Tak! Trening siłowy NIE sprawi, że będziesz wyglądać jak facet. Co najwyżej zmniejszy Twoją ilość tkanki tłuszczowej, wysmukli Twój brzuch i uda, ujędrni pośladki oraz zmieni sylwetkę w bardziej sportową.

Tak! Treningi odbywają się w studio, gdzie klient jest jeden na jeden z trenerem lub w przypadku treningu w parach jeden trener na dwie osoby. U nas nie musisz się wstydzić i martwić o to, ze ktoś będzie cię oceniać!

Tak! To, że nigdy nie miałeś/aś styczności ze sztangą, hantlem czy obciążeniem to nie problem. Nauczymy cię poprawnej techniki od podstaw – bez tego ani rusz, bo nawet najlepszy plan treningowy nie zadziała,

Tak! Posiadamy w swoim asortymencie wszystko co potrzebne jest do wykonania efektywnego treningu: Wolne ciężary, wyciągi, gumy oporowe, piłki lekarskie, skrzynie, oponę, sprzęt do cardio, drążki, half rack, a także sanki obciążeniowe.

Umów się na trening próbny i osiągnij swoje cele.